1. místo v mezinárodní soutěži!

Lukáš Sabela ze třídy OK2 reprezentoval dne 18.5.2017 naši školu v mezinárodní soutěži v obrábění na Střední doborné škole ve Výškově. Soutěž byla na velice vysoké úrovni, porota byla vybrána ze zástupců 5 sponzorských firem. Soustružilo se na nových číselníkových obráběcích strojích. Po dobu soutěže byl pro doprovod připravený program, např. návštěva Sloupsko-šošůvské jeskyně a kostela ve Křtinách. Konkurence byla velká, zúčastnili se školy z Polska, Německa,Ukrajiny a  ČR  K večeru bylo slavnostní vyhlášení a  bylo velice příjemné, neboť náš žák tuto soutěž vyhrál! Z celkového počtu 430 bodů získal 411. Na druhém místě se umístila škola z Frýdku-Místku a na třetím škola z  Frenštátu pod Radhoštěm.

Děkujeme Lukášovi za krásnou reprezentaci naší školy!
2019  Střední odborná škola Třineckých železáren