Suplování:   Středa 14.3.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

EL1

S

S

S

S

S

S

                   

HO1

 

S

S

S

S

S

S

S

               

MC1

 

S

S

S

S

S

S

S

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Adamus Aleš

 

-

-

Bez

-

-

-

-

               

Bulawa Michal

 

Šup

Lig

-

-

-

..

..

               

Czerniková Eva

 

..

-

Sim

                       

Jakeš Jan

 

Něm

Něm

                         

Kaczarová Anna

 

..

Str

Sim

-

Něm

-

-

               

Ligocká Zuzana

         

Str

-

-

               

Kahánková Jana

         

-

-

-

               

Rucká Radka

         

..

-

-

               

Sikora Tomáš

 

..

Dra

-

Říč

VotK

Dem

-

               

Šesták Zdeněk

         

-

-

..

               

Widenková Petra

 

..

Wal

-

Str

Sim

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Bezděková Marcela

1.hod

odpadá

TMĚ

MZ4

 

zrušeno

 

3.hod

supl. (Ada)

TMĚ

MZ4

(TV2)

 
 

4.hod

odpadá

T

HO1

 

sportovní akce

Czudek Stanislav

5.hod

odpadá

FY

MC1

 

sportovní akce

Dembinný Zdeněk

6.hod

supl. (SiT)

TV

KU1

(TV3)

 

Drápalová Věra

2.hod

spojeno (SiT)

ICT

EL2 (x)

(48)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

OK3

 

zrušeno

Funk Jakub

0.hod

odpadá

PRX

EL1 (-2)

 

sportovní akce

 

1.hod

odpadá

PRX

EL1 (-2)

 

sportovní akce

 

2.hod

odpadá

PRX

EL1 (-2)

 

sportovní akce

 

3.hod

odpadá

PRX

EL1 (-2)

 

sportovní akce

 

4.hod

odpadá

PRX

EL1 (-2)

 

sportovní akce

 

5.hod

odpadá

PRX

EL1 (-2)

 

sportovní akce

Hankeová Blanka

1.hod

odpadá

S

HO1

 

sportovní akce

 

3.hod

odpadá

T

MC1

 

sportovní akce

 

4.hod

odpadá

ST

MC1

 

sportovní akce

Ligocká Zuzana

2.hod

supl. (Bul)

LG

MZ4

(13)

 

Němčíková Marta

1.hod

supl. (Jak)

TV

HO4

(TV1)

 
 

2.hod

supl. (Jak)

TV

HO4

(TV1)

 
 

5.hod

spojeno (Kcz)

TV

PP3

(TV1)

 

Říčanová Silvie

4.hod

supl. (SiT)

JA

OK1

(49)

 

Simandlová Šárka

1.hod

odpadá

Ch

MC1

 

sportovní akce

 

3.hod

spojeno (Kcz)

M

KP3

(33)

 
 

3.hod

supl. (Cze)

M

SP3

(33)

 
 

5.hod

supl. (Wid)

Ch

KU1

(43)

 
 

7.hod

odpadá

EVV

MC1

 

sportovní akce

Strumienská Jana

2.hod

supl. (Kcz)

ZSP

OK1

(17)

 
 

4.hod

supl. (Wid)

STL

KU3

(43)

 
 

5.hod

supl. (Lig)

VP

KU3

(42)

 

Štefaňák Ján

0.hod

odpadá

PRX

EL1 (-1)

 

sportovní akce

 

1.hod

odpadá

PRX

EL1 (-1)

 

sportovní akce

 

2.hod

odpadá

PRX

EL1 (-1)

 

sportovní akce

 

3.hod

odpadá

PRX

EL1 (-1)

 

sportovní akce

 

4.hod

odpadá

PRX

EL1 (-1)

 

sportovní akce

 

5.hod

odpadá

PRX

EL1 (-1)

 

sportovní akce

Šupíková Milada

1.hod

supl. (Bul)

LIT

EL4

(21)

 
 

2.hod

odpadá

LIT

MC1

 

sportovní akce

Votoupalová Kateřina

5.hod

supl. (SiT)

M

PL1+

(9)

 

Walaski Leopold

2.hod

supl. (Wid)

S

OK3

(16)

 

Změny v rozvrzích tříd:

PL1

5.hod

M

 

(9)

supluje

Votoupalová Kateřina

(SiT)

HT1

1.hod

ICT

   

odpadá

 

(Cze)

KU1

1.hod

ICT

   

odpadá

 

(SiT)

 

5.hod

Ch

 

(43)

supluje

Simandlová Šárka

(Wid)

 

6.hod

TV

 

(TV3)

supluje

Dembinný Zdeněk

(SiT)

OK1

2.hod

ZSP

 

(17)

supluje

Strumienská Jana

(Kcz)

 

4.hod

JA

 

(49)

supluje

Říčanová Silvie

(SiT)

EL2

2.hod

ICT

x

(48)

spojí

Drápalová Věra

(SiT)

EL3

6.hod

ACV

a

 

odpadá

 

(Bul)

 

7.hod

ACV

a

 

odpadá

 

(Bul)

 

7.hod

ELPO

b

 

odpadá

 

(Šes)

KU3

1.hod

JA

   

odpadá

 

(Wid)

 

4.hod

STL

 

(43)

supluje

Strumienská Jana

(Wid)

 

5.hod

VP

 

(42)

supluje

Strumienská Jana

(Lig)

HT3

5.hod

EK

   

odpadá

 

(Ruc)

OK3

2.hod

S

 

(16)

supluje

Walaski Leopold

(Wid)

 

5.hod

EK

   

odpadá

 

(Ruc)

 

6.hod

ICT

   

odpadá

 

(Dra)

KP3

3.hod

M

 

(33)

spojí

Simandlová Šárka

(Kcz)

PP3

5.hod

TV

 

(TV1)

spojí

Němčíková Marta

(Kcz)

SP3

1.hod

ONV

   

odpadá

 

(Kcz)

 

3.hod

M

 

(33)

supluje

Simandlová Šárka

(Cze)

EL4

1.hod

LIT

 

(21)

supluje

Šupíková Milada

(Bul)

HO4

1.hod

TV

 

(TV1)

supluje

Němčíková Marta

(Jak)

 

2.hod

TV

 

(TV1)

supluje

Němčíková Marta

(Jak)

MZ4

1.hod

TMĚ

   

odpadá

 

(Bez)

 

2.hod

LG

 

(13)

supluje

Ligocká Zuzana

(Bul)

 

3.hod

TMĚ

 

(TV2)

supluje

Bezděková Marcela

(Ada)

 

Zpracováno v systému Bakaláři