Suplování:   Středa 16.5.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

EL4

 

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

               

HO4

 

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

               

MZ4

 

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Drápalová Věra

 

-

Hud

Hud

..

..

-

-

               

Ligocká Zuzana

 

-

-

Cze

-

..

-

..

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

25

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

26

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

27

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

                 

28

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

30

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

31

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

32

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

33

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamus Aleš

3.hod

odpadá

TV

MZ4

 

ředitelské volno

Bezděková Marcela

0.hod

změna

T

SP2

(13)

 
 

3.hod

změna

TK

SP1

(13)

 
 

4.hod

změna

TK

SP2

(18)

 

Boučková Jana

4.hod

odpadá

ZSP

EL4

 

Přípravný týden

Bulawa Michal

2.hod

změna

AT

EL3

(21)

 

Czerniková Eva

2.hod

změna

M

SP1

(18)

 
 

3.hod

supl. (Lig)

ICT

PP2+

(47)

 

Čmiel Josef

1.hod

odpadá

T

MZ4

 

ředitelské volno

Hankeová Blanka

3.hod

změna

T

MC1

(4)

 
 

6.hod

změna

ST

MC1

(4)

 

Mitrengová Veronika

2.hod

odpadá

JA

MZ4

 

ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

JA

HO4

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

JA

EL4

 

Přípravný týden

 

7.hod

změna

JA

MC1

(4)

 

Hudcovská Jarmila

2.hod

spojeno (Dra)

M

EL1 (x)

(6)

 
 

3.hod

spojeno (Dra)

M

EL1 (y)

(6)

 
 

5.hod

změna

M

EL3

(21)

 
 

6.hod

změna

M

EL3 (y)

(21)

 

Jakeš Jan

1.hod

odpadá

TV

HO4

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

TV

HO4

 

Přípravný týden

Martaus Tomáš

7.hod

změna

JA

EL3 (y)

(21)

 

Mintěl Stanislav

4.hod

změna

Č

MC1

(4)

 

Rucká Radka

4.hod

odpadá

EK

MZ4

 

ředitelské volno

Říčanová Silvie

6.hod

odpadá

SEA

EL4 (sea)

 

Přípravný týden

 

7.hod

odpadá

SEA

EL4 (sea)

 

Přípravný týden

Sikora Petr

1.hod

odpadá

ENM

EL4 (y)

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

ENM

EL4 (y)

 

Přípravný týden

Sikora Tomáš

3.hod

odpadá

TV

EL4

 

Přípravný týden

Strumienská Jana

1.hod

změna

SP1

(13)

 
 

4.hod

změna

ZZ

KP2

(13)

 
 

5.hod

změna

ONV

SP1

(13)

 

Šesták Zdeněk

1.hod

odpadá

ACV

EL4 (x)

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

ACV

EL4 (x)

 

Přípravný týden

 

3.hod

změna

EN

EL3

(21)

 

Šupíková Milada

1.hod

změna

SM2

(KNIH)

 
 

2.hod

změna

SM2

(KNIH)

 

Votoupalová Kateřina

6.hod

odpadá

SEM

MZ4 (sem)+

 

ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

SEM

MZ4 (sem)+

 

ředitelské volno

Změny v rozvrzích tříd:

EL1

2.hod

M

x

(6)

spojí

Hudcovská Jarmila

(Dra)

 

3.hod

M

y

(6)

spojí

Hudcovská Jarmila

(Dra)

PL1

7.hod

DOP

   

odpadá

 

(Lig)

MC1

3.hod

T

 

(4)

změna

Hankeová Blanka

 
 

4.hod

Č

 

(4)

změna

Mintěl Stanislav

 
 

6.hod

ST

 

(4)

změna

Hankeová Blanka

 
 

7.hod

JA

 

(4)

změna

Mitrengová Veronika

 

SP1

1.hod

 

(13)

změna

Strumienská Jana

 
 

2.hod

M

 

(18)

změna

Czerniková Eva

 
 

3.hod

TK

 

(13)

změna

Bezděková Marcela

 
 

5.hod

ONV

 

(13)

změna

Strumienská Jana

 

SM2

1.hod

 

(KNIH)

změna

Šupíková Milada

 
 

2.hod

 

(KNIH)

změna

Šupíková Milada

 

KP2

3.hod

ICT

 

(47)

supluje

Czerniková Eva

(Lig)

 

4.hod

ZZ

 

(13)

změna

Strumienská Jana

 

PP2

3.hod

ICT

 

(47)

supluje

Czerniková Eva

(Lig)

SP2

0.hod

T

 

(13)

změna

Bezděková Marcela

 
 

3.hod

ICT

 

(47)

supluje

Czerniková Eva

(Lig)

 

4.hod

TK

 

(18)

změna

Bezděková Marcela

 

EL3

2.hod

AT

 

(21)

změna

Bulawa Michal

 
 

3.hod

EN

 

(21)

změna

Šesták Zdeněk

 
 

5.hod

M

 

(21)

změna

Hudcovská Jarmila

 
 

6.hod

M

y

(21)

změna

Hudcovská Jarmila

 
 

7.hod

JA

y

(21)

změna

Martaus Tomáš

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři