Suplování:   Středa 13.6.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

HO3

 

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

               

ES3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

IN3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

KU3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

HT3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

OK3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

SM3

 

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

KP3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

PP3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

SP3

PT

PT

PT

PT

PT

PT

PT

                 

EL4

 

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

               

HO4

 

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

               

MZ4

 

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

xxx

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Bezděková Marcela

..

                             

Boučková Jana

 

..

-

                         

Hudcovská Jarmila

       

-

HarV

Bul

-

               

Panák František

 

..

-

-

-

-

-

-

               

Říčanová Silvie

         

-

..

..

               

Šesták Zdeněk

 

..

..

                         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

18

         

ZZ

ZZ

ZZ

               

21

           

ZZ

ZZ

               

22

           

ZZ

ZZ

               

25

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

26

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

27

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

28

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

30

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

                 

31

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

32

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

               

33

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamus Aleš

3.hod

odpadá

TV

MZ4

 

ukončení studia

Bezděková Marcela

3.hod

změna

TK

SP1

(13)

 
 

4.hod

změna

TK

SP2

(10)

 
 

6.hod

odpadá

TK

SM3

 

Přípravný týden

Boučková Jana

4.hod

odpadá

ZSP

EL4

 

ukončení studia

 

6.hod

změna

ZSP

HT2

(19)

 

Bulawa Michal

2.hod

změna

AT

EL3

(21)

 
 

6.hod

spojeno (Hud)

ACV

EL3 (y)

(5)

 

Burkotová Šárka

0.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

PP3

 

Přípravný týden

Cyhan Bohuslav

0.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

ES3

 

Přípravný týden

Czerniková Eva

2.hod

změna

M

SP1

(10)

 

Čmiel Josef

1.hod

odpadá

T

MZ4

 

ukončení studia

 

4.hod

odpadá

S

SM3

 

Přípravný týden

Dembinný Zdeněk

3.hod

odpadá

TV

HO3

 

Přípravný týden

Drápalová Věra

4.hod

odpadá

ICT

HO4

 

ukončení studia

 

5.hod

odpadá

TT

HO4

 

ukončení studia

Faturová Antónia

0.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

KU3

 

Přípravný týden

Hankeová Blanka

3.hod

změna

T

MC1

(7)

 
 

6.hod

změna

ST

MC1

(7)

 

Mitrengová Veronika

2.hod

odpadá

JA

MZ4

 

ukončení studia

 

3.hod

odpadá

JA

HO4

 

ukončení studia

 

5.hod

supl. (Hud)

JA

EL3

(13)

 
 

7.hod

změna

JA

MC1

(7)

 

Jakeš Jan

1.hod

odpadá

TV

HO4

 

ukončení studia

 

2.hod

odpadá

TV

HO4

 

ukončení studia

Ligocká Zuzana

5.hod

odpadá

LG

MZ4

 

ukončení studia

Martaus Tomáš

4.hod

odpadá

JA

HO3

 

Přípravný týden

 

7.hod

změna

JA

EL3 (y)

(3)

 

Mintěl Stanislav

2.hod

odpadá

Č

HO3

 

Přípravný týden

 

4.hod

změna

Č

MC1

(7)

 
 

5.hod

odpadá

Č

HO3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

LIT

HO3

 

Přípravný týden

Misiarz Petr

0.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

SP3

 

Přípravný týden

Rucká Radka

4.hod

odpadá

EK

MZ4

 

ukončení studia

 

7.hod

odpadá

EK

HO3

 

Přípravný týden

Sikora Petr

1.hod

odpadá

ENM

EL4 (y)

 

ukončení studia

 

2.hod

odpadá

ENM

EL4 (y)

 

ukončení studia

Samcová Libuše

0.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

KP3

 

Přípravný týden

Sikora Tomáš

3.hod

odpadá

TV

EL4

 

ukončení studia

Sikora Jan

0.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

IN3

 

Přípravný týden

Ruszová Andrea

5.hod

změna

Č

PL1+

(9)

 

Strumienská Jana

1.hod

změna

SP1

(13)

 
 

2.hod

odpadá

EK

SM3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

EK

SM3

 

Přípravný týden

 

4.hod

změna

ZZ

KP2

(13)

 
 

5.hod

změna

ONV

SP1

(10)

 

Šesták Zdeněk

3.hod

změna

EN

EL3

(18)

 

Štefaňák Ján

0.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

OK3

 

Přípravný týden

Šupíková Milada

1.hod

změna

SM2

(KNIH)

 
 

2.hod

změna

SM2

(KNIH)

 

Várník Petr

1.hod

odpadá

VK

HO3

 

Přípravný týden

Votoupalová Kateřina

5.hod

odpadá

M

SM3

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

SEM

MZ4 (sem)+

 

ukončení studia

 

7.hod

odpadá

SEM

MZ4 (sem)+

 

ukončení studia

Widenková Petra

6.hod

změna

JA

MC2 (y)

(3)

 

Zahradnik Bronislav

0.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

 

1.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

 

2.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

 

3.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

 

4.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

 

5.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

 

6.hod

odpadá

OV

HT3 (-1)+

 

Přípravný týden

Změny v rozvrzích tříd:

EL1

1.hod

E

   

odpadá

 

(Pan)

HO1

5.hod

Č

 

(9)

změna

Ruszová Andrea

 

PL1

5.hod

Č

 

(9)

změna

Ruszová Andrea

 

MC1

3.hod

T

 

(7)

změna

Hankeová Blanka

 
 

4.hod

Č

 

(7)

změna

Mintěl Stanislav

 
 

6.hod

ST

 

(7)

změna

Hankeová Blanka

 
 

7.hod

JA

 

(7)

změna

Mitrengová Veronika

 

SP1

1.hod

 

(13)

změna

Strumienská Jana

 
 

2.hod

M

 

(10)

změna

Czerniková Eva

 
 

3.hod

TK

 

(13)

změna

Bezděková Marcela

 
 

5.hod

ONV

 

(10)

změna

Strumienská Jana

 

MC2

6.hod

JA

y

(3)

změna

Widenková Petra

 

SM2

1.hod

 

(KNIH)

změna

Šupíková Milada

 
 

2.hod

 

(KNIH)

změna

Šupíková Milada

 

HT2

6.hod

ZSP

 

(19)

změna

Boučková Jana

 

KP2

4.hod

ZZ

 

(13)

změna

Strumienská Jana

 

SP2

0.hod

T

   

odpadá

 

(Bez)

 

4.hod

TK

 

(10)

změna

Bezděková Marcela

 

EL3

2.hod

AT

 

(21)

změna

Bulawa Michal

 
 

3.hod

EN

 

(18)

změna

Šesták Zdeněk

 
 

5.hod

JA

 

(13)

supluje

Mitrengová Veronika

(Hud)

 

6.hod

ACV

y

(5)

spojí

Bulawa Michal

(Hud)

 

7.hod

JA

y

(3)

změna

Martaus Tomáš

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři