Suplování:   Pondělí 12.11.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

HO1

 

TH

                             

PL1

 

TH

                             

EL2

 

TH

                             

PL2

 

TH

                             

HO3

 

TH

                             

MC3

 

TH

                             

EL4

 

TH

                             

HO4

 

TH

                             

HT1

 

TH

                             

OK1

 

TH

                             

ES2

 

TH

                             

IN3

 

TH

                             

SM3

 

TH

                             

HT3

 

TH

                             

OK3

 

TH

                             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Čmiel Josef

 

-

                             

Drápalová Věra

 

-

                             

Hudcovská Jarmila

 

..

                             

Mintěl Stanislav

 

..

                             

Ruszová Andrea

 

-

                             

Říčanová Silvie

 

..

                             

Sikora Tomáš

 

..

                             

Simandlová Šárka

 

..

                             

Šesták Zdeněk

 

-

                             

Várník Petr

 

..

                             

Widenková Petra

 

..

                             

Změny v rozvrzích učitelů:

Boučková Jana

1.hod

odpadá

ZSP

EL4

 

Třídnické hodiny

 

2.hod

navíc

ZSP

MC2

(16)

 
 

3.hod

navíc

ZSP

OK3

(19)

 

Drápalová Věra

3.hod

navíc

KOK

HT3

(46)

 

Hankeová Blanka

1.hod

odpadá

VY

IN3

 

Třídnické hodiny

Kaczarová Anna

1.hod

odpadá

TD

OK1

 

Třídnické hodiny

Martaus Tomáš

1.hod

odpadá

JA

ES2

 

Třídnické hodiny

Panák František

1.hod

odpadá

ENM

EL2

 

Třídnické hodiny

Sikora Tomáš

2.hod

odpadá

ICT

MC2

 

zrušeno

Strumienská Jana

1.hod

odpadá

EK

OK3+

 

Třídnické hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

MC2

2.hod

ZSP

 

(16)

navíc

Boučková Jana

 

HO4

3.hod

KOK

 

(46)

navíc

Drápalová Věra

 

HT3

3.hod

KOK

 

(46)

navíc

Drápalová Věra

 

OK3

3.hod

ZSP

 

(19)

navíc

Boučková Jana

 

Pedagogický dohled u třídy:

HO1, 1. hod - Widenková Petra

PL1, 1. hod - Widenková Petra

EL2, 1. hod - Hudcovská Jarmila

PL2, 1. hod - Říčanová Silvie

HO3, 1. hod - Mintěl Stanislav

MC3, 1. hod - Mintěl Stanislav

EL4, 1. hod - Šesták Zdeněk

HO4, 1. hod - Drápalová Věra

HT1, 1. hod - Várník Petr

OK1, 1. hod - Várník Petr

IN3, 1. hod - Čmiel Josef

SM3, 1. hod - Čmiel Josef

HT3, 1. hod - Simandlová Šárka

OK3, 1. hod - Sikora Tomáš

 

Zpracováno v systému Bakaláři